SanaL ForuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SanaL ForuM

Sanal Forum Gencliğin Forumu

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ad-Aware Pro v6.00 Build 181+Toolkids+Türkçe yama FULL!!!

2 posters
YazarMesaj
TheDunk
Super Moderator
Super Moderator
TheDunk

Erkek

Özellikleriniz!
Takımınız: 10

Ad-Aware Pro v6.00 Build 181+Toolkids+Türkçe yama FULL!!! Empty
MesajKonu: Ad-Aware Pro v6.00 Build 181+Toolkids+Türkçe yama FULL!!!   Ad-Aware Pro v6.00 Build 181+Toolkids+Türkçe yama FULL!!! Icon_minitimePaz Ara. 23, 2007 12:20 am

Arkadaşlar Ad-Aware'i hepimiz biliyoruzdur.Bence en iyi casus yazılım tarayıcısı ve yok edicisi.İşte burda sizin için Ad-aware 6 Pro'yu tüm toolkid'leriyle birlikte ve türkçe yamasıyla bir araya topladım.Tamamen ücretsiz Kurun ve istediğiniz kadar kullanın.Güncellemeleri bedava olarak kendisi yapacaktır.Ama son sürüm olduğu için şimdilik bi güncellemesi yok

link

http://rapidshare.com/files/29913238/Ad-aware.6.Pro.Built.181___Turkce_Yama___Ek_Ara_lar_FULL.rar

Rar dosyamızı indirdikten sonra çıkartalım ve Pro 6 mızı yükleyelim.Yükleme sırasında Pass Key soracaktır, şifreyi pass textinde bulabilirsiniz.Yükleme şifremizi giriyoruz ve kurulumu tamamlıyoruz.

Türkçe yamamızı nasıl yapıcamızı Turkce klasörünün içindeki Beni Oku textine yazdım.

Hepsi bu kadar arkadaşlar.
Emeğe saygı, teşekkürler.
Vefasız27
Admin
Admin
Vefasız27

Erkek
Hobi : İnternet...

Ad-Aware Pro v6.00 Build 181+Toolkids+Türkçe yama FULL!!! Empty
MesajKonu: Geri: Ad-Aware Pro v6.00 Build 181+Toolkids+Türkçe yama FULL!!!   Ad-Aware Pro v6.00 Build 181+Toolkids+Türkçe yama FULL!!! Icon_minitimeC.tesi Mart 01, 2008 11:06 pm

Sağolasınn Güzel paylasımm Wink

Ad-Aware Pro v6.00 Build 181+Toolkids+Türkçe yama FULL!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-